Opinie o Nas
Darmowa dostawa od 50,00 zł
2018-06-11

Nowoczesna łazienka z meblami Oristo

Funkcjonalność i estetyka

Doskonałym przykładem jest oferta mebli łazienkowych Oristo, której projekty w sposób harmonijny łączą to co najważniejsze – wysmakowaną elegancję linii z przemyślanymi rozwiązaniami praktycznymi. Zarówno meble łazienkowe, jak i ceramika oraz akcesoria tej firmy pozwalają urządzić łazienkę zgodnie z najnowszymi trendami, które gwarantują komfortowe użytkowanie przez długie lata. Wszystkie szafki pod umywalkę oraz słupki są podwieszane, pozostawiając nad podłogą wolną przestrzeń, pozwalającą na łatwe utrzymanie łazienki w czystości. Dominują stonowane kolory z przewagą bieli i czerni. Cechą charakterystyczną produktów Oristo jest prosta linia i gładkie powierzchnie. Dzięki temu, w odpowiednio zaprojektowanej przestrzeni meble łazienkowe Oristo staną się wiodącym elementem aranżacji, podkreślając smak i elegancję wnętrza. Niezależnie od modelu, meble Oristo odznaczają się wysoką jakością komponentów, co przekłada się na komfort użytkowania i wieloletnią trwałość.

Do jakich wnętrz?

Oferta produktowa jest podzielona na oddzielne serie wzornicze, gdzie poszczególne elementy są do siebie idealnie dopasowane stylistycznie i mogą stanowić kompletne wyposażenie łazienki. Pośród nich można znaleźć projekty, które znajdą swoje zastosowanie w ultranowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach, poprzez linie odpowiednie do stylowych aranżacji wielkomiejskich loftów, na uniwersalnych eklektycznych kończąc.

meble łazienkowe oristo

Co w komplecie?

Zestawy są projektowane z uwzględnieniem różnorodnych potrzeb domowników – od pojedynczych szafek z kompaktowymi umywalkami, aż do szerokich, niezwykle wygodnych podwójnych. Podstawowymi elementami serii są szafki wiszące z dopasowanymi do nich umywalkami. Uzupełnieniem są  wiszące słupki łazienkowe, czyli wąskie płytkie szafki idealne do przechowywania tekstyliów i akcesoriów łazienkowych. W wielu seriach znalazło się pasujące stylistycznie lustro lub wisząca szafka z lustrzanymi drzwiami.

Oristo Silver

Najliczniejszą grupą jest seria mebli Oristo Silver, oferująca kilka szerokości szafek podumywalkowych, zaopatrzonych w dwie pojemne szuflady oraz wybór odpowiednich umywalek – ceramicznych i dolomitowych. Do tego słupki oraz półsłupki w różnych wariantach otwierania i przechowywania. Szafki odznaczają się prostą i gładką linią frontów, dostępnych w kolorze biały połysk i szary mat w wyciętymi podłużnymi otworami na uchwyty. Umywalki również posiadają idealnie gładki, geometryczny profil bez zbędnych zdobień. Prostokątna niecka opada lekkim łukiem po bokach, ścianka przednia i tylna pozostają płaskie, poszerzony tylny lub boczny rant umożliwia bezpieczne postawienie akcesoriów łazienkowych i kosmetyków.

Oristo Brylant

Seria Brylant wyróżnia się eleganckim profilem frontów, ścinanych na dolnych fragmentach podobnie jak szlifuje się ściankę brylantu. Połyskujące białe i grafitowe fronty oraz wydłużone umywalki z analogicznie ściętymi ściankami niecki tworzą harmonijną i wyjątkowo elegancką całość.

Oristo Modern Wood i Black Sun

Ciekawostką pośród stonowanych kolorystycznie mebli Oristo jest seria Modern Wood z frontami w kolorze Orzech. Połączenie bieli z drewnem i metalowymi podłużnymi uchwytami sprawi, że łazienka nabiera charakteru, a wyokrąglone niecki umywalek łagodzą ich masywne ranty. Identyczna z nią jest także linia Black Sun, gdzie dominuje kontrastowa czerń i biel frontów zaopatrzonych w charakterystyczne uchwyty.

pixel