Opinie o Nas
2017-07-05

Produkty z lanego marmuru – sposoby ich pielęgnacji

Lany marmur – dolomit, znany jako konglomerat jest mieszanką proszku mineralnego z poliestrami wysokiej, jakości. Warstwa żelkotu chroni powierzchnię produktu wykonaną z tego materiału i pozwala na tworzenie produktów: wanienbrodzikówumywalek o dokładnych rozmiarach i kształtach.

Wanna wolnostojąca z dolomitu

Mają one estetyczny wygląd, delikatny połysk, są wytrzymałe na uderzenia, wstrząsy, są chętnie wybierane przez klientów.
Używając produktów z lanego marmuru należy pamiętać o ich prawidłowej pielęgnacji:
  1. Należy dbać o ich czystość – myć po każdym użytkowaniu, używając środków, które są dostępne w sprzedaży do mycia produktów łazienkowych z dolomitu, akrylu – np. Clean&Shine.
  2. W razie większego zabrudzenia, zmatowienia, rys można wypolerować specjalnym środkiem drobno ziarnistym i nawoskować odpowiednim środkiem np. do karoserii samochodowych, głębsze rysy zaś należy usuwać za pomocą specjalnych środków dostępnych w sklepach specjalistycznych.
  3. Nie należy stosować do mycia wanien, umywalek z lanego marmuru środków ścieralnych, ani zawierających kwasy, amoniak lub chlor.
Odpowiednia pielęgnacja i konserwacja wyrobów z lanego marmuru, pozwala na estetyczny ich wygląd i użytkowanie przez wiele lat.

Polecane

pixel