Opinie o Nas

parawany dwuczęściowe składany jeden element

( ilość produktów: 11 )

Parawany nawannowe dwuczęściowe – funkcjonalne dopełnienie każdej wanny

Decydując się na wannę, niestety musisz liczyć się również z tym, że istnieje spore prawdopodobieństwo, że woda będzie się z niej wychlapywać. Aby tego uniknąć, najlepszym wyborem może okazać się zamontowanie specjalnego parawanu. Tego typu parawany nawannowe dwuczęściowe pełnią dwojaką funkcję. Nie tylko są praktyczne, ale i bardzo estetyczne. Co więcej, bez problemu dopasujesz je do większości modeli wanien.

Parawan nawannowy dwuczęściowy – wersja lewa i prawa

Aby ułatwić naszym klientom wybór odpowiedniego parawanu, mamy do zaoferowania wersję lewą, jak i wersję prawą. Dzięki temu bez problemu znajdziesz wersję najbardziej odpowiednią do Twoich potrzeb. Podkreślamy jednak, że w takim przypadku parawany różnią się między sobą jedynie rozkładem, podczas gdy pełniona przez nie rola pozostaje bez zmian. Aby zwiększyć Twój komfort, parawan składa się z dwóch części, z czego jedna przymocowana jest na stałe, a druga pozostaje ruchoma. Parawan nawannowy dwuczęściowy to jedno z najmodniejszych rozwiązań, które sprawdzi się w każdej łazience. Zarówno tej minimalistycznej, jak i nowoczesnej.

Parawany nawannowe dwuczęściowe – wysoka jakość, która Cię zachwyci

Parawany nawannowe dwuczęściowe wyróżniają się wieloma cechami, które sprawią, że przekonasz się o tym, że są wręcz niezastąpione. Przede wszystkim parawan wykonany jest z grubego i tym samym bardzo solidnego szkła hartowanego, co utrudnia jego rozbicie. Cała powierzchnia szkła zabezpieczona jest powłoką Easy Clean, dzięki której doczyszczenie go nie sprawia żadnego problemu, a po użyciu preparatów myjących, nie pozostaną na nim nieestetyczne smugi. Proponowane przez nas parawany do wanny posiadają profile przyścienne wykonane ze stopu aluminium, które jest w pełni odporne na pojawienie się korozji. Dzięki temu wybrany przez Ciebie model na dłużej zachowa idealny stan. Drzwi otwierają się zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz.

Parawan nawannowy dwuczęściowy dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb

A czy wiedziałeś o tym, że wybrany przez Ciebie parawan nawannowy dwuczęściowy może zostać indywidualnie dopasowany do Twoich wymagań? Dzięki temu zawsze zachowasz spójny styl w swojej łazience. Przede wszystkim za sprawą indywidualnego doboru profili, możesz zmniejszyć ewentualną krzywiznę ściany. Po drugie masz pełną swobodę w wybraniu niestandardowego koloru szkła. Między innymi wśród takich propozycji znalazł się kolor brązowy, grafitowy, satynowy oraz bardzo modny UltraClear.

pixel