Opinie o Nas

O firmie

Sklep Fajnalazienka.com powstał w 2008 roku. Na początku specjalizowaliśmy się głównie w sprzedaży mebli łazienkowych, z czasem poszerzyliśmy naszą ofertę o inne produkty do wyposażenia łazienki.

Obecnie w naszym sklepie znajdziecie Państwo między innymi meble łazienkowe Oristo, Elita, Sanitti, kabiny prysznicowe Radaway, baterie łazienkowe Blue Water, Kohlman, Teka, Deante, wanny do zabudowy, jak i cieszące się ogromną popularnością wanny wolnostojące, a także ciekawe umywalki ceramiczne i z konglomeratu, brodziki i odpływy liniowe, lustra, ceramikę sanitarną oraz inne dodatki do wyposażenia łazienki polskich i zagranicznych producentów.

Na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy i szukamy nowych, ciekawych rozwiązań do małych i dużych łazienek. Cieszymy się, że możemy Państwu oferować najlepsze produkty i dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą.

Zakupy w Fajnalazienka.com są bezpieczne, płatności można dokonać przez Idopay. Ubezpieczone przesyłki i szybka wysyłka to dodatkowe atuty.

Dodatkowo oferowane przez nas produkty można obejrzeć osobiście. Ekspozycja znajduje się w Straszynie koło Gdańska. Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zespół sklepu Fajnalazienka.com

pixel