Opinie o Nas

syfony brodzikowe

( ilość produktów: 27 )

Nieodłącznym wyposażeniem każdego brodzika i prysznica są syfony brodzikowe, których podstawowym zadaniem jest odprowadzanie brudnej wody w taki sposób, aby ponownie nie cofnęła się do brodzika. Poza tym, za sprawą swojej budowy, chronią przed przedostawaniem się nieprzyjemnych zapachów z rur kanalizacyjnych. Przed zakupem, należy sprawdzić średnicę otworu brodzika i na podstawie uzyskanych wymiarów, dobrać odpowiedni syfon brodzikowy.

Syfony prysznicowe

Nie bez znaczenia pozostaje również jego wysokość, dlatego w ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno klasyczne, jak i niskie syfony. Samoczyszczące, jak również z opcją czyszczenia od góry. Proponujemy szeroki wybór produktów takich marek jak: Radaway, Marmorin czy Alca Plast po bardzo atrakcyjnych cenach zakupu.

Odpływy do brodzików

Do kabin prysznicowych wyposażonych w funkcję hydromasażu polecamy syfony z podwyższoną prędkością spływu wody, np. Radaway R500. Nasze syfony brodzikowe to gwarancja niezawodności, odporności na zużycie, a także szkodliwy wpływ chemikaliów.

Syfony brodzikowe – nieodłączny element każdego brodzika i prysznica

Decydując się na wybór prysznica i brodzika, należy zastanowić się również nad instalacją odpowiedniego syfonu. W naszym sklepie można znaleźć syfony brodzikowe, które spełniają wszystkie wymagania i wykonane są z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje wytrzymałość przez długie lata. Zadaniem syfonów brodzikowych jest odprowadzanie brudnej wody do kanalizacji i zapobieganie cofaniu się jej do brodzika. Dzięki temu uniknąć można przykrych zapachów, które w przeciwnym razie szybko rozniosłyby się po całym pomieszczeniu. Aby mieć pewność, że syfon brodzikowy jest odpowiednio dopasowany, przed jego zakupem trzeba dokładnie zmierzyć średnicę otworu brodzika.

Syfon brodzikowy niski lub wysoki

W naszym sklepie internetowym znaleźć można syfon brodzikowy zarówno w wersji wysokiej, jak i niskiej. Ostateczny wybór jednego z nich zależy od ogólnej konstrukcji prysznica, a także od własnych upodobań. Obecnie syfony tworzone są tak, aby jeszcze bardziej ułatwić zachowanie ich czystości i do maksimum ograniczać nieprzyjemne zapachy. Wśród propozycji znaleźć można nawet syfony samoczyszczące, jak i te, które wymagają regularnego czyszczenia ich od góry. Wszystkie z dostępnych artykułów to modele znanych i bardzo cenionych marek. Ich producenci gwarantują, że z takimi syfonami nie dzieje się nic złego przez długi czas regularnego eksploatowania.

Syfony do brodzika w przypadku kabiny z hydromasażem

Hydromasaż połączony z prysznicem to coraz częściej wybierane rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością w wielu domach. Należy wiedzieć, że wybierając taki typ prysznica, niezbędny jest także wybór dopasowanych syfonów. Syfony do brodzika w przypadku prysznica z hydromasażem powinny posiadać podwyższoną prędkość spływu wody. Klienci, którzy planują instalację takiej kabiny, bez problemu znajdą u nas właśnie najlepiej dopasowane syfony.

Syfon do brodzika – pamiętaj o dopasowaniu go do konkretnego modelu

Syfon do brodzika z reguły ma około 40-100 mm wysokości. Te wymiary uzależnione są od głębokości oraz typu brodzika. Ważny jest także sam sposób prowadzenia instalacji kanalizacyjnej. Aby mieć pewność, że syfon się zmieści, bardzo dużą rolę pełni zdjęcie dokładnych wymiarów. Syfon brodzikowy jest umieszczony pod dnem brodzika lub nad powierzchnią podłogi. Jeśli ma się trudności z wymierzeniem tej przestrzeni, najlepszym rozwiązaniem będzie poproszenie o pomoc specjalistów. Dzięki temu wybrany syfon będzie idealnie dopasowany.

pixel