Opinie o Nas

syfony wannowe

( ilość produktów: 10 )

Najważniejszym zadaniem syfonu wannowego jest nie tylko odprowadzenie brudnej, zużytej wody do kanalizacji, ale również eliminacja nieprzyjemnych zapachów wydostających się z ich wnętrza. Dlatego w ofercie naszego sklepu z wyposażeniem do łazienki oferujemy szeroki wybór, dostosowany do różnorodnych modeli wanien. Wśród nich znajdują się modele ze specjalną linką lub korki typu click-clack. O ile w pierwszym wariancie do zamknięcia odpływu wykorzystuje się rączkę przy przelewie wanny, o tyle w drugim wystarczy nacisnąć korek, aby ten zamknął się lub otworzył.

Syfon do wanny wolnostojącej

Nasze syfony wannowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów i tworzyw, które bardzo dobrze znoszą nieustanny kontakt z wodą i chemikaliami, jak również pozostają odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wyposażone w funkcję czyszczenia od góry, zapobiegając tym samym tworzeniu się zatorów. Proponujemy szeroki wybór syfonów wannowych, dostosowanych do wielu modeli wanien. W ofercie zarówno chromowane zestawy, jak również mosiężne, pasujące do stylizowanych łazienek.

Syfony wannowe – ich ważna rola

Syfony wannowe pełnią w łazience bardzo istotną rolę i trudno wyobrazić sobie wannę i odpływ bez odpowiednio dopasowanego syfonu. Jego zadaniem jest nie tylko odprowadzanie zużytej wody do kanalizacji, ale przede wszystkim zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, które bez odpowiedniego syfonu mogłyby opanować całą łazienkę. Nie zawsze udaje się znaleźć syfon, który spełni wszystkie postawione przed nim zadania i właśnie dlatego polecamy, aby decydować się tylko i wyłącznie na te wysokiej jakości, które oferujemy w naszym sklepie. Wszystkie z nich zostały odpowiednio sprawdzone, aby nasi klienci mieli 100% pewności, że sprawdzą się one również i w ich łazience.

Syfon do wanny – szeroki wybór najbardziej funkcjonalnych modeli

Syfon do wanny może występować pod wieloma postaciami. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie dla siebie model, który spełni jego oczekiwania, a przy okazji będzie estetyczny i pasujący do wnętrza łazienki. Dostępne u nas syfony dopasowują się do wielu wariantów wanien. Wśród najczęściej wybieranych propozycji znajdują się syfony na specjalnej lince oraz korki z systemem click-clack. Oba warianty są bardzo proste w codziennym użyciu. W pierwszym przypadku wystarczy skorzystać ze specjalnej rączki znajdującej się przy przelewie wanny, w drugim przypadku jest jeszcze prościej, ponieważ po prostu naciska się korek, aby go otworzyć lub zamknąć.

Syfon wannowy – modele do wanny wolnostojącej

Coraz więcej osób decyduje się na wannę wolnostojącą, która jest utożsamiana przede wszystkim z elegancją i wygodą. Trudno przecież nie zgodzić się z tym, że wolnostojąca wanna jest bardzo estetyczna i pasuje do większych wnętrz zachowanych w minimalistycznym stylu. Niemniej jednak również i takie wanny wymagają sprawnie działającego systemu, jakim jest syfon wannowy. To dlatego w naszej ofercie nie brakuje modeli, które dopasowane są także do takich mebli. Każdy z dostępnych syfonów jest odporny na ciągłe działanie wody oraz chemikaliów stosowanych do czyszczenia powierzchni wanny. Dzięki temu są one wyborem na długie lata i nie wymagają wymiany.

Syfony do wanny w różnych wariantach

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów. Właśnie dlatego stawiamy na syfony do wanny dostępne w przeróżnych wariantach. Wśród propozycji nie brakuje między innymi chromowanych zestawów, które są bardzo trwałe i solidne, a także syfonów mosiężnych, które sprawdzą się przede wszystkim w łazienkach zachowanych w charakterystycznym stylu.

pixel