Opinie o Nas

nóżki do brodzików

( ilość produktów: 2 )

Nóżki do brodzików – teraz wypoziomowanie brodzika jest jeszcze prostsze

Przeglądając ofertę naszego sklepu internetowego, natrafiłeś na nóżki do brodzików i zastanawiasz się, w jakich sytuacjach najbardziej się one sprawdzą? Przede wszystkim zawsze wtedy, gdy chcesz wypoziomować brodzik i chcesz to zrobić nie tylko w najprostszy, ale i w najbezpieczniejszy sposób, bez obawy o to, że któryś z elementów ucierpi podczas jego ustawiania. Nóżki zakłada się jeszcze przed obmurowaniem oraz obłożeniem płytkami, czyli właściwie na pierwszym etapie prac związanych z montowaniem brodzika do kabiny prysznicowej.

Nóżki do brodzika – komplet lub pojedyncze sztuki

Nóżki do brodzika to najprostszy sposób na to, aby w łatwy i precyzyjny sposób zamontować brodzik w twojej łazience. Na pewno zastanawiasz się jednak ile sztuk musi zostać użytych do tego, aby zrobić to właściwie. W naszej ofercie możesz kupić te nóżki w wygodnej dla ciebie formie, czy albo pojedynczo, albo w zestawie czterech sztuk. W zależności od wielkości brodzika, jak i od skomplikowania ułożenia, niezbędne może okazać się użycie od czterech do sześciu sztuk takich nóżek. Przedstawione przez nas modele są wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe i funkcjonalne. Co więcej, nie ma różnicy, jaki jest twój brodzik. Te nóżki możesz wykorzystać przy każdym z proponowanych przez nas modeli.

Nóżki pod brodzik – klasyczne i praktyczne rozwiązanie

Bez dwóch zdań nóżki pod brodzik to najlepsze rozwiązanie, ponieważ tylko ono da pewność, że brodzik jest odpowiednio wyprofilowany. Podczas montażu jest to niezwykle istotne, ponieważ źle zamontowany brodzik nie będzie spełniał się w pełni w swojej roli. Krzywo, czy też nieprecyzyjnie zamontowane brodziki pod prysznic mogą utrudniać odpływ wody, czy być mało komfortowe podczas korzystania z nich. Warto pamiętać o nóżkach pod brodzik i od razu zaoferować je ekipie montującej. Nasze modele są solidnie wykonane, dzięki czemu bardzo dobrze radzą sobie z naciskiem i większą wagą, a do tego zapobiegają przesuwaniu się i ślizganiu brodzika po ich powierzchni, dzięki czemu raz ułożony, pozostaje tak przez cały czas montażu. Nasze nóżki są odpowiednio dobrane, aby sprawnie współpracować z dostępnymi u nas brodzikami pod prysznic. Oczywiście nóżki pod brodzik można dowolnie dopasować także pod względem wysokości, ponieważ wszystko zależy od tego, w jaki sposób chcesz zamontować brodzik i do jakiej wysokości zostanie on zabudowany po zakończeniu wszelkich prac związanych z remontowaniem swojej łazienki.

pixel