Opinie o Nas
2018-02-26

Baterie umywalkowe Kohlman - idealne do nowoczesnej łazienki

Wnętrza współczesnych łazienek zachwycają elegancją wykończenia, nowoczesnością i najwyższą jakością sprzętów, jakie stanowią podstawę ich wyposażenia. Tego typu sprzęty to m.in. baterie umywalkowe, które gwarantują wysoki poziom wygody użytkowania łazienki, stając się jednocześnie efektowną dekoracją dowolnego typu umywalki łazienkowej, w tym umywalek w wersji nablatowej, podblatowej, ściennej i wielu innych.

Przykładem niezwykle oryginalnych, pięknie wykonanych, trwałych i funkcjonalnych baterii umywalkowych są baterie Kohlman. Produkty tej marki charakteryzuje nowoczesny design i wysokiej jakości materiały, wykorzystane do ich produkcji – jest to wysokiej klasy mosiądz powleczony czystym chromem.

Nowoczesność w wielu wariantach


Baterie łazienkowe Kohlman występują w dużej różnorodności kształtów, co pozwala na dobór baterii idealnie dopasowanych do wystroju każdej nowoczesnej łazienki. Przykładowe linie baterii umywalkowych tej marki to EXPERIENCE – nowa linia baterii umywalkowych, AXIS, NEXEN czy ROXIN.

Kohlman EXPERIENCE – to nowa klasa baterii łazienkowych, która charakteryzuje się niezwykle opływowymi, a przez to delikatnymi kształtami oraz maksymalnie uproszczoną konstrukcją. Baterie z tej linii są na wskroś minimalistyczne, co w połączeniu z ich owalnymi kształtami sprawia, że stają się doskonałym uzupełnieniem nowoczesnych łazienek wyposażonych w dekoracyjne umywalki nablatowe o okrągłych lub owalnych kształtach mis. W tej linii produktów znajdziemy zarówno klasyczne umywalkowe baterie Kohlman, takie jak bateria QB100E, jak również niezwykle designerskie baterie wannowe typu QB244E czy baterie prysznicowe typu QW120E.

bateria umywalkowa Kohlman Experience QW185E

Kohlman AXIS – to doskonały przykład niezwykle dziś popularnych baterii łazienkowych o geometrycznych kształtach, z wyraźnie zaznaczonymi kantami – na prostokątnych lub kwadratowych słupkach, z ostro wykończonymi kranami i uchwytami do dozowania wody. W tej kategorii znajdziemy zarówno baterie umywalkowe, jak i prysznicowe, wannowe czy bidetowe. Poza tym w linii AXIS czekają na Ciebie również deszczownice z akcesoriami montażowymi oraz klasyczne elementy zestawów prysznicowych.

bateria umywalkowa Kohlman Avis QB202N

NEXEN i NEXEN-S – obie linie baterii łazienkowych Kohlman charakteryzują się niezwykle skromnym, minimalistycznym wykonaniem, przez co stanowią idealne uzupełnienie łazienek utrzymanych w podobnej stylistyce wykończenia. Baterie z serii NEXEN i NEXEN-S to doskonały wybór do nowoczesnych łazienek, w których stawiamy na geometryczne, nieco kanciaste kształty. Na przykład bateria umywalkowa NEXEN QB205U będzie idealnym uzupełnieniem dla umywalki podblatowej lub wpuszczonej w elegancki, błyszczący lub matowy blat.

bateria podtynkowa Kohlman Nexen QW190U

Kohlman ROXIN – w odróżnieniu od geometrycznych, ostrych kształtów charakteryzujących wiele linii baterii łazienkowych marki, ta linia produktów bazuje na owalach i walcach. Baterie Kohlman z tej serii są zatem nieco bardziej delikatne, przyjazne w odbiorze i lepiej komponują się z wnętrzami łazienek urządzonych w bardziej klasyczny sposób. Co trzeba podkreślić, wciąż są to baterie wyjątkowo eleganckie, perfekcyjnie wykonane, wygodne w użytkowaniu, a przy tym niezwykle trwałe. Przykładowym modelem baterii łazienkowej z tej serii może być owalna bateria umywalkowa ROXIN QB100R – doskonały wybór do umywalek ściennych czy podblatowych.

Bateria umywalkowa Kohlman Roxin QB200R

Dlaczego baterie łazienkowe Kohlman?


Wnętrza współczesnych łazienek zachwycają nowoczesnością wykończenia, minimalistycznymi formami i będącą ich pochodną, wysoką wygodą codziennego użytkowania. Takie łazienki są wyjątkowo funkcjonalne i łatwe do utrzymania w czystości. Wynika to m.in. z zainstalowanego w ich wnętrzu wyposażenia. Najczęściej jest to wyposażenie eleganckie, ale wyróżniające się prostą, oszczędną formą wykonania. Doskonałym przykładem takiego wyposażenia są właśnie oryginalne baterie łazienkowe Kohlman. Dzięki wielu liniom produktowym tej marki, znalezienie kompletu baterii idealnie dopasowanych do stylu aranżacji wnętrza konkretnej łazienki, nie powinno sprawić nikomu najmniejszego kłopotu. Korzystając z produktów jednej linii, zadbasz o jednorodne, niezwykle stylowe i eleganckie wykończenie umywalki, bidetu, prysznica lub wanny w swojej łazience.
pixel