Opinie o Nas

kabiny prysznicowe pięciokątne

( ilość produktów: 24 )

Kabiny prysznicowe pięciokątne do każdego wnętrza

Kabina prysznicowa to doskonały dodatek do praktycznie każdej łazienki. Nawet jeśli dysponujesz niewielką powierzchnią, często to właśnie montaż kabiny jest lepszym wyborem, niż decydowanie się na wannę. Kabiny prysznicowe są wygodne, pozwalają zaoszczędzić przestrzeń i świetnie się prezentują, a więc sprawdzą się u osób, które cenią sobie klasyczne i proste rozwiązania. Jedną z naszych propozycji są kabiny prysznicowe pięciokątne. To dość niecodzienny model, który na pewno wyróżni Twoje wnętrze i wzbudzi podziw wśród odwiedzających Cię gości.

Kabina prysznicowa pięciokątna prawa i lewa

W zależności od tego, w jaki sposób chcesz zamontować swoją kabinę prysznicową, przygotowaliśmy ją w wersji prawej oraz lewej. Kładziemy ogromny nacisk na wszelkie detale, dzięki czemu jesteśmy pewni, że każda nasza kabina prysznicowa pięciokątna zachwyci Cię swoim dopracowaniem. Do wyboru pozostają oczywiście także różne warianty kolorystyczne. Między innymi eleganckie złoto, które prezentuje się dobrze w każdej łazience, jak i ponadczasowe srebro, które dopełni styl minimalistyczny. Kabiny posiadają szyby z powłoką Easy Clean, która zdecydowanie ułatwia czyszczenie i zapobiega pojawianiu się nieestetycznych smug. To idealna propozycja dla osób, które zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale.

Kabiny pięciokątne – wiele możliwości montażu

Wiemy, że wielu naszych klientów ma bardzo indywidualne spojrzenie i chcemy ułatwić im rozplanowanie własnej łazienki według ich pomysłów i potrzeb. Właśnie z tego powodu nasze kabiny pięciokątne można zamontować na wiele różnych sposobów. Przede wszystkim takie kabiny mogą być montowane bezpośrednio do ściany przy wykorzystaniu wygodnych klamer. Do wyboru pozostaje także kwestia brodzika, ponieważ możesz zdecydować się na ustawienie kabiny bezpośrednio na podłodze albo dołączyć do niej wybrany przez siebie brodzik, który zostanie dopasowany kształtem i wymiarami. Można zdecydować się także na opcję montażu bez wykorzystania listwy progowej.

Kabina pięciokątna, która spełni Twoje oczekiwania

Wysokiej jakości kabina pięciokątna na pewno pasować będzie do Twojego stylu oraz upodobań. Kabiny prysznicowe wolnostojące są bardzo proste w aranżacji i niewątpliwie dopełnią każdą łazienkę. Ich wybór to gwarancja niezawodności i tego, że Twoja kabina na dłużej zachowa idealny wygląd, a hartowane szkło wykorzystane do stworzenia szyb, zapewnia Ci maksimum bezpieczeństwa i pewności, że z kabiną nic się nie stanie.

pixel