Opinie o Nas

drzwi prysznicowe wahadłowe

( ilość produktów: 107 )

Drzwi prysznicowe wahadłowe – wygodne rozwiązanie wysokiej jakości

Czy drzwi prysznicowe wahadłowe pasować będą do każdego typu łazienki? Jak najbardziej jest to bardzo wygodne i modne rozwiązanie, które może zostać zastosowane zarówno w przypadku niewielkich, jak i dużych łazienek. Warto jednak zwrócić uwagę na to, aby właściwie zagospodarować przestrzeń dookoła kabiny prysznicowej, aby drzwi mogły się swobodnie otwierać. Wszystkie nasze modele wykonane są z materiałów wysokiej jakości, które gwarantują wytrzymałość na długie lata. To dobra propozycja dla wszystkich osób, które szukają solidnych rozwiązań i nie planują ciągłych remontów.

Drzwi wahadłowe prysznicowe – lewe i prawe

Naturalnie w naszej ofercie znajdują się zarówno drzwi wahadłowe prysznicowe lewe, jak i prawe, co umożliwia właściwy montaż niezależnie od konkretnej potrzeby. Dlaczego w ogóle warto wziąć pod uwagę drzwi typu wahadłowego? To dobre rozwiązanie, jeśli ma się ku temu przestrzeń i preferuje się drzwi otwierane, a nie rozsuwane. Dla wielu osób to właśnie takie rozwiązanie jest o wiele wygodniejsze. Nasze systemy są sprawdzone, dzięki czemu nie musisz obawiać się o to, że zaczną się zacinać. Takie drzwi prysznicowe pasować będą do praktycznie każdego typu oferowanych u nas kabin.

Drzwi wahadłowe do prysznica – dwudrzwiowe

Oczywiście jeśli twoja kabina prysznicowa jest większa, nie musisz decydować się na to, czy lepiej jest zamontować lewe, czy prawe drzwi i od razu zdecydować się na wariant dwudrzwiowy. To bardzo praktyczne rozwiązanie zawsze wtedy, gdy dysponuje się większą przestrzenią, a do tego ceni się wygodne i przestronne rozwiązania. Drzwi wahadłowe do prysznica dobierane są zarówno do wersji z brodzikiem, jak i coraz częściej proponowanej wersji typu Radaway, co oznacza, że w danym modelu prysznica nie ma zamontowanego brodzika, a woda spływa swobodnie do umieszczonego w podłodze odpływu. To ostatnio chętniej wybierane rozwiązanie, ponieważ jest bardzo wygodne i sprawdza się nawet u osób z problemami z poruszaniem się.

Drzwi wahadłowe prysznicowe ze zdobieniami

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że idealnie dopasowane dodatki to podstawa i tak też jest w przypadku kabin prysznicowych. To dlatego wszystkie nasze modele posiadają dodatkowe ozdobniki w kolorze srebrnym, czarnym, złotym... Wybór jest spory i warto uzależnić go od tego, w jakich kolorach utrzymana jest cała łazienka. Pozwoli to na otrzymanie spójnej całości i zachwyci każdego, kto ceni sobie dopasowane i gustowne dodatki.

pixel