Opinie o Nas

zabudowy nawannowe

( ilość produktów: 44 )

Zabudowy nawannowe – estetyka oraz funkcjonalność

Osoby, które dysponują łazienką o znacznej powierzchni, coraz częściej decydują się na zamontowanie wanny. Z całą pewnością to właśnie one sprzyjają relaksowi i długim kąpielom z dodatkiem aromatycznych olejków i kul do kąpieli. Te kwestie sprawiają, że dla wielu osób wanna jest o wiele praktyczniejsza, a przede wszystkim wygodniejsza. Zwłaszcza wtedy, gdy planuje się małe, domowe SPA. Jeśli jednak chcesz połączyć wygodę z funkcjonalnością i wysoką estetyką, koniecznie musisz wziąć pod uwagę proponowane przez nas zabudowy nawannowe. To zyskujące na uznaniu rozwiązanie sprawia, że woda z wanny nie rozchlapuje się poza nią, a Tobie łatwiej będzie utrzymać w łazience idealny porządek.

Zabudowa nawannowa w kilku wersjach

Gdy zapoznasz się z całą naszą ofertą, na pewno odkryjesz, że zabudowa nawannowa nie występuje tylko i wyłącznie w jednej wersji. Takich modeli jest kilka, a Ty możesz dobrać je do siebie w zależności od tego, które rozwiązanie będzie w Twoim przypadku praktyczniejsze. Przede wszystkim dużym zainteresowaniem cieszą się zabudowy dwudrzwiowe. Dwuczęściowe drzwi przesuwane to gwarancja wygody, którą na pewno docenisz już nawet po krótkim korzystaniu z wanny. Oprócz tego w naszym asortymencie znaleźć też można drzwi przesuwane na jedną z wybranych stron – lewą, bądź prawą.

Zabudowy nawannowe – te cechy sprawią, że zapragniesz mieć zabudowaną wannę

Korzystanie z zabudowanej wanny jest o wiele praktyczniejsze, niż w przypadku tej klasycznej. Co do tego chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości. Dużym plusem zabudowania nawannowego jest także to, że jego instalacja nie zajmuje dodatkowego miejsca. Cały mechanizm opiera się już na wannie. Cały mechanizm przesuwający drzwi jest bardzo minimalistyczny, dzięki czemu zupełnie nie rzuca się w oczy, a cała konstrukcja jest bardzo zgrabna. Hartowane szkło o grubości 6 mm zabezpiecza szybę przed pęknięciem i sprawia, że korzystanie z niej jest w pełni bezpieczne.

Zabudowa nawannowa dopasowana do Twoich potrzeb

Oczywiście wiemy o tym, że nasi klienci mają różne potrzeby, jak i warunki przestrzenne. Jest to głównym powodem, dla którego pozostawiamy Ci możliwość indywidualnego dopasowania wybranej zabudowy. Możesz wybrać nie tylko kierunek otwierania i zamykania, ale również i rodzaj szyby. W naszej ofercie pozostaje brąz, grafit, satyna, ultraclean, mirror, master-soft, frame, factory, czy Intimato. W ten sposób bez trudu stworzysz w swojej łazience wymarzony nastrój dopasowany do Twojego gustu.

pixel