Opinie o Nas
Darmowa dostawa od 50,00 zł

Płyty prysznicowe z odpływem liniowym

( ilość produktów: 37 )

Od momentu zaistnienia na rynku, płyty z odpływem liniowym wręcz zrewolucjonizowały łazienkowe projekty, wprowadzając do nich powiew ożywczej nowoczesności – w najlepszym z możliwych wariantów. Brodzik podpłytkowy, bo o nim mowa, w przeciwieństwie do klasycznych, tradycyjnych odpowiedników charakteryzuje się niesamowitą funkcjonalnością, wygodą użytkowania oraz minimalistycznym wyglądem. Co więcej – nie rzuca się w oczy, albowiem płyta z odpływem liniowym ukryta jest pod podłogą.

Płyty łazienkowe

Dzięki temu jest niewidoczna i tworzy harmonijną całość z łazienkową aranżacją. Nie wspominając już o tym, że takie rozwiązanie jest nie tylko łatwe i komfortowe w utrzymaniu czystości. To jednak nie koniec atutów, które przemawiają na korzyść płyt z odpływem liniowym. Takie rozwiązanie polecane jest do wnętrz zamieszkałych przez osoby starsze i niepełnosprawne, dla których wejście pod tradycyjny brodzik jest utrudnionym zadaniem. Z jego dobrodziejstw skorzystają również rodzice małych dzieci, którzy bez trudu umieszczą klasyczną wanienkę i wykąpią swoją pociechę.

Płyty prysznicowe z odpływem liniowym – pomysłowe rozwiązania do łazienki

Prysznic w łazience jest bez wątpienia rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić wodę. Płyty prysznicowe z odpływem liniowym to nowoczesna propozycja, która sprawia, że cała łazienka prezentuje się uniwersalnie. Można ją zamontować zarówno w łazience o małym, jak i większym metrażu dopasowując do wnętrza łazienki kształt wybranej płyty prysznicowej. Chcesz cieszyć się w łazience innowacyjnym rozwiązaniem, które ożywi całą aranżację? Sprawdź płyty prysznicowe z odpływem liniowym, jakie znajdziesz w Fajna Łazienka!

Płyta prysznicowa z odpływem liniowym, która sprawdzi się w niejednym domu

Płyta prysznicowa z odpływem liniowym to praktyczne rozwiązanie, które uzupełni wystrój minimalistycznej, nowoczesnej lub klasycznej łazienki, a w połączeniu z innymi elementami wyposażenia łazienki będzie dobrze się komponować. Takie płyty prysznicowe w łatwy sposób zamontujesz pod podłogą, dzięki czemu nie będą rzucać się w oczy. W naszej ofercie znajdziesz płyty prysznicowe prostokątne lub kwadratowe, dzięki czemu szybko znajdziesz dla niej miejsce w swojej łazience.

Płyty prysznicowe z odpływem liniowym – zobacz, jak prosto możesz z nich korzystać

Kabiny prysznicowe typu walk–in zyskują na popularności. Nic w tym dziwnego. Jest to niezwykle proste i komfortowe rozwiązanie, z którego mogą bez żadnych przeszkód korzystać nawet starsi domownicy i ci mający problem z poruszaniem się. Płyty prysznicowe z odpływem liniowym zadba o przyjemną kąpiel każdego dnia. Pod takim prysznicem woda spływa szybko dzięki sile grawitacji, co tym samym minimalizuje problem zatkanego odpływu.

Płyta prysznicowa z odpływem liniowym – aranżacja tego pomieszczenia nigdy nie była łatwiejsza

Aranżacja łazienki bez względu na jej wielkość bywa niekiedy kłopotliwa. Płyta prysznicowa z odpływem liniowym zadba o estetykę całego wnętrza. Bardzo łatwo utrzymasz taki prysznic w czystości, dzięki czemu każdego dnia będziesz cieszyć się przejrzystym pomieszczeniem, które wolne jest o wszelkich nieczystości, które mogą powstać, zwłaszcza gdy z łazienki korzysta wielu domowników. Materiały, jakie zostały wykorzystane do wyprodukowania płyty prysznicowej z odpływem liniowym, którą znajdziesz w Fajna Łazienka, są sprawdzone i sprawiają, że nie musisz obawiać się o ich szybkie zniszczenie ze względu na częsty kontakt z wodą. Lubisz relaksować się w swojej łazience? Zależy Ci na sprawdzonych rozwiązaniach? Zobacz, jakie propozycje mamy dla Ciebie w Fajna Łazienka!

pixel