Opinie o Nas

odpływy liniowe

( ilość produktów: 20 )

Odpływy liniowe pod prysznic

Podstawowym wyposażeniem każdej łazienki jest kabina prysznicowa. O ile jeszcze do niedawna prym wiodły klasyczne modele z brodzikiem i przeszkolonymi drzwiami, o tyle dziś coraz chętniej aranżujemy nowoczesną strefę prysznicową, która w miejscu tradycyjnego brodzika posiada specjalny odpływ liniowy. To niezwykle modne rozwiązanie skupia coraz większe grono zainteresowanych. Przede wszystkim dlatego, że zachowując swoją funkcjonalność w stosunku do klasycznych modeli, pozostaje dyskretnym elementem, w bezpośrednim stopniu kreującym estetyczny i elegancki wygląd łazienki.

Odpływy liniowe Radaway

Odpływy liniowe, jakie w specjalnej ofercie posiada nasz sklep, różnią się długością i głębokością montażu. W związku z tym mogą być montowane również w blokach. Co więcej, niektóre w proponowanych odpływów liniowych charakteryzują się niską wysokością montażową, dzięki czemu mogą być instalowane w remontowanych łazienkach – bez konieczności przeróbki podłogi. Z możliwością czyszczenia od góry, wyposażone w wyjmowany osadnik zanieczyszczeń oraz siatki zatrzymujące nieczystości – dla wyeliminowania zatorów.

Odpływy liniowe – niezbędny element pod prysznicem

Prysznic w łazience to według wielu osób element obowiązkowy. Korzystanie z niego jest bardzo wygodne, a sama strefa prysznicowa nie zajmuje wiele miejsca, więc może być wykorzystywana nawet w niewielkich łazienkach. Kiedyś myśląc o prysznicu, najczęściej miało się na myśli zabudowaną kabinę prysznicową z brodzikiem. Aktualnie coraz częściej odchodzi się od takich rozwiązań i wybiera się nowoczesne strefy prysznicowe, które zamiast brodzika posiadają odpływy liniowe. To rozwiązanie pełni różne funkcje. Przede wszystkim jest estetyczne i stanowi dopełnienie prysznica, ale i ułatwia swobodne spływanie brudnej wody i zapobiega jej cofaniu się. Skorzystanie z odpływów to najlepszy sposób na to, aby zwiększyć higienę i komfort korzystania z prysznica.

Odpływ liniowy – dopasuj najlepszy model

Oczywiście każdy odpływ liniowy powinien zostać dopasowany indywidualnie. Głównie dlatego, że dostępne w naszej ofercie modele posiadają różne długości i szerokości, które muszą zostać dopasowane do dostępnego miejsca. W naszym sklepie proponujemy jedynie odpływy najlepszych producentów. Dzięki temu klient posiada gwarancję, że są one solidne, wytrzymałe i na pewno sprawdzą się przez bardzo długi czas. To estetyczne dopełnienie przestrzeni, które sprawi, że łazienka od razu zaprezentuje się o wiele lepiej. Szczegóły i dbałość o nie jest wyjątkowo ważna i pozwala otrzymać spójny wygląd.

Odpływy liniowe – elegancki dodatek

Choć odpływy liniowe pełnią bardzo ważne funkcje i to właśnie dzięki nim branie prysznica jest tak komfortowe, należy pamiętać też o tym, że powinny być one dopasowane do panującego w łazience stylu. Osoby, które cenią sobie elegancję, z całą pewnością docenią odpływy, które wykonane zostały z czarnego szkła. Ta dostępna u nas propozycja od Radaway wykonana została z wytrzymałego szkła i posiada regulowane rożki, dzięki którym można jeszcze łatwiej dopasować odpływ do swoich potrzeb. Do kompletu dołączony jest także syfon wykonany z trwałych i odpornych tworzyw. To tylko jedna z naszych propozycji, ale na pewno nie można przejść wobec niej obojętnie.

Odpływ liniowy w wersji stalowej

Można zdecydować się także na odpływ liniowy wykonany ze stali nierdzewnej. Prezentuje się równie ponadczasowo, a dodatkowo jest łatwy do czyszczenia i odporny na wszelkie uszkodzenia. W naszej ofercie taki odpływ dostępny jest w kilku wariantach rusztów, co pozwala wybrać dla siebie ten najpraktyczniejszy i najlepiej dopasowany do panującego stylu.

pixel