Opinie o Nas

brodziki półokrągłe

( ilość produktów: 68 )

Brodziki półokrągłe – modny design do każdej łazienki

Marzy ci się nowoczesna, urządzona w modnym stylu łazienka, z której korzystanie będzie wygodne, ale i stylowe? Jeśli tak, dostępne w naszej ofercie brodziki półokrągłe będą najlepszym rozwiązaniem. To także bardzo dobra propozycja dla każdego, kto nie dysponuje dużą powierzchnią, ale chce wykorzystać ją do maksimum. Półokrągłe brodziki w połączeniu z kabiną prysznicową w takim samym stylu, z całą pewnością sprawią, że korzystanie z nich będzie teraz jeszcze wygodniejsze.

Brodzik półokrągły – kolorystyka, która skradnie twoje serce

Wybierając dostępny u nas brodzik półokrągły, masz również możliwość dopasowania odpowiedniego dla siebie koloru i jego odcienia. Dzięki temu sprawisz, że cała łazienka będzie spójna i zachowana w jednej tonacji. Bardzo funkcjonalne są na przykład brodziki szare, które pasować będą zarówno do jaśniejszych, jak i ciemniejszych przestrzeni, a dodatkowo są ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody. Dobra propozycja to także brodziki beżowe, granatowe, czy nawet czarne. Oczywiście możliwe jest także pełne dopasowanie ich do wybranej kabiny, aby wszystko zachowane było w tym samym odcieniu.

Brodzik prysznicowy półokrągły – płaski, czy głębszy?

Decydując się na brodzik prysznicowy półokrągły, wcześniej czy później staniesz przed dylematem, jaki model będzie dla ciebie najlepszy. Generalnie, jeśli chodzi o brodziki pod prysznic, do wyboru pozostają dwa główne modele, a mianowicie brodzik całkowicie płaski, który montuje się bezpośrednio na podłodze, jak i brodzik głębszy. Oba modele są praktyczne, ale sprawdzają się w dwóch całkowicie różnych sytuacjach. W brodziku płaskim nie zbiera się woda i od razu jest ona odprowadzana, podczas gdy w brodziku głębszym zatrzymuje się ona na chwilę. Jego dobór zależny będzie także od tego, na jaką kabinę prysznicową się zdecydujesz.

Brodziki prysznicowe półokrągłe – wysoka jakość i dbałość o wszelkie szczegóły

Wszystkie brodziki prysznicowe półokrągłe wykonane są z materiałów najwyższej jakości, aby zapobiegać pojawianiu się rdzy, czy trudnych do usunięcia osadów. Zastosowane zostały także wszelkiego rodzaju powłoki, które zapobiegają nadmiernemu przywieraniu brudu, czy sprawiają, że brodzik jest w całości antypoślizgowy. Dzięki temu korzystanie z niego staje się o wiele bezpieczniejsze. Jednocześnie jednak brodziki nie tracą na swoim wyglądzie. To doskonały wybór do każdej łazienki, niezależnie od jej stylu.

pixel