Opinie o Nas

kabiny prysznicowe przyścienne półokrągłe

( ilość produktów: 2 )

Kabiny prysznicowe przyścienne – dopasowane do każdej przestrzeni

Dobra organizacja łazienki i jej przestrzeni to podstawa ku temu, aby móc korzystać w pełni z jej zalet. Właśnie z tego powodu tak ważne jest indywidualne dobranie mebli, które się w niej znajdą. Do najważniejszych należy między innymi wygodna kabina prysznicowa. Jedną z naszych propozycji są kabiny prysznicowe przyścienne, które pozwalają na jeszcze lepsze zagospodarowanie łazienki i maksymalne zaoszczędzenie przestrzeni. Proponowane przez nas modele półokrągłe Radaway Premium to gwarancja zadowolenia nawet wśród najbardziej wymagających klientów.

Kabina prysznicowa przyścienna – główne zalety

Oczywiście, zanim podejmie się ostateczną decyzję, warto poznać główne charakterystyki, którymi wyróżnia się kabina prysznicowa przyścienna. Przede wszystkim wykonana jest ona z najlepszej jakości materiałów, co sprawia, że przy odpowiedniej pielęgnacji, przez długi czas wygląda jak nowa. Hartowane szkło zapewnia bezpieczeństwo i praktycznie uniemożliwia jego zbicie. Kabina zamontowana zostaje na wybranej ścianie, a jej półokrągły kształt prezentuje się bardzo ciekawie i nowocześnie. Zamontowane drzwi są przesuwane, aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z niej. Jesteśmy przekonani, że przyścienne kabiny prysznicowe to idealny wybór dla osób, które cenią sobie proste, a zarazem przykuwające uwagę rozwiązania.

Kabiny prysznicowe przyścienne – różne formy montażu

Aby jeszcze bardziej ułatwić podjęcie decyzji, sprawiliśmy, że nasze kabiny prysznicowe przyścienne można montować w wybrany przez siebie sposób, który jest najbardziej dopasowany do konkretnych potrzeb i preferowanej estetyki. Przede wszystkim taką kabinę można zamontować na brodziku albo bezpośrednio na podłodze, jeśli chce się zrezygnować z najklasyczniejszego rozwiązania. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zrezygnowanie z brodzika, co widziane jest jako rozwiązanie nowoczesne, aczkolwiek sprawdzające się w wielu różnych łazienkach.

Kabiny prysznicowe przyścienne i ich wysoka jakość

Naturalnie wszystkie nasze kabiny prysznicowe wolnostojące charakteryzują się wysoką jakością, która zapewnia im doskonały wygląd przez wiele lat. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na ich szczelność. Specjalnie dopasowane uszczelki elastomerowe są całkowicie odporne na zmiany temperatury oraz wysoką wilgotność. Szyby pokryte są powłoką Easy Clean, aby ułatwić zachowanie czystości i zminimalizowanie pojawiania się smug. Profile wykonane ze stopy aluminium uniemożliwiają korozję.

pixel