Opinie o Nas

Płyty prysznicowe podtynkowe

( ilość produktów: 59 )

W ostatnich czasach kabiny prysznicowe przeszły istną rewolucję, dochodząc do momentu, w którym nie potrzebują w ogóle brodzika – czyli tej części, która niejednokrotnie budziła wątpliwości z uwagi na ograniczone formy czy kształty. Nowoczesne kabiny prysznicowe walk-in pozwalają na zastosowanie prysznica bez montowania do niego brodzika, co znacznie podnosi estetykę, ale i komfort użytkowania. Niezbędne jednak w tym przypadku są specjalistyczne płyty prysznicowe. (m.in. takie jak firmy Radaway).

Kratki prysznicowe

W przypadku zdecydowania się na prysznic typu walk-in założenie odpowiednich płyt prysznicowych może okazać się nie tylko konieczne, ale również wyjątkowo wygodne. Płyty tego rodzaju gwarantują łatwe odpływanie wody zebranej pod prysznicem, a to sprawia, że nie jest konieczne montowanie często niewygodnych czy niezgodnych z wybraną estetyką brodzików.

Płyty prysznicowe – praktyczne i wygodne

W ostatnich czasach kabiny prysznicowe przeszły istną rewolucję, dochodząc do momentu, w którym nie potrzebują w ogóle brodzika – czyli tej części, która niejednokrotnie budziła wątpliwości z uwagi na ograniczone formy czy kształty. Nowoczesne kabiny prysznicowe walk-in pozwalają na zastosowanie prysznica bez montowania do niego brodzika, co znacznie podnosi estetykę, ale i komfort użytkowania. W tym celu wykorzystywana jest specjalna płyta do kabiny prysznicowej, która posiada wbudowany odpływ liniowy wyposażony w syfon o zwiększonej przepustowości. Sprawdź nasze płyty prysznicowe i popraw wydajność oraz wygląd swojej łazienki już dziś!

Płyta prysznicowa – wybierz spośród dziesiątek modeli

Jako że płyty do kabiny prysznicowej to jedna z kluczowych kategorii naszego sklepu, znajdziesz u nas niezwykle szeroki wybór tego typu brył. Różnią się one m.in. pod kątem rozmiaru, specyfiki wykonania czy wykończenia. Tak bogata oferta z całą pewnością pozwoli ci wybrać model, który spełni twoje oczekiwania i dodatkowo podkreśli design wnętrza łazienki. Płyta do kabiny prysznicowej powinna być bowiem dostosowana także do pozostałych elementów znajdujących się w przestrzeni łazienkowej.

Płyta do kabiny prysznicowej – postaw na sprawdzonego producenta!

Aby płyta prysznicowa dobrze spełniała swoją funkcję, powinna pochodzić od sprawdzonego i cenionego na rynku producenta. Do takich z całą pewnością należy firma Radaway, która od lat oferuje swoim klientom specjalistyczne płyty prysznicowe. Tego typu produkty projektowane są w taki sposób, aby prawidłowe ułożenie płytek było ułatwione, zapewniając jednocześnie spływ wody w odpowiednim kierunku. Bryła płyt prysznicowych Radaway jest specjalnie wyprofilowana – posiada delikatny spadek w stronę odpływu, co jest niezwykle praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem.

Płyty do kabiny prysznicowej wysokiej jakości

Wszystkie płyty do kabiny prysznicowej znajdujące się w ofercie naszej marki to produkty najwyższej jakości, które wykonane zostały ze szczególną precyzją i starannością. Stawiamy przede wszystkim na solidne materiały oraz innowacyjne procesy technologiczne. Dzięki temu każda oferowana przez naszą markę płyta prysznicowa wyróżnia się trwałością, wytrzymałością, funkcjonalnością oraz wygodą użytkowania. Gwarantujemy także ich wieloletnią użyteczność bez jakichkolwiek zarzutów. Jeśli zatem szukasz wysokiej jakości płyt, koniecznie sprawdź naszą ofertę i już dziś wybierz model, który z całą pewnością spełni twoje oczekiwania oraz indywidualne preferencje!

pixel